Jump to content

HOTS EB – Hamarosan indul a magyar csapat második meccse

2017. 11. 16. 21:18

A Heroes of the Storm Nexus Games Európa bajnokság immár harmadik napját koptatjuk. Az első nap sikerült a magyar csapatnak egy fergeteges győzelmet aratni, most pedig ismét pályára lépnek a fiúk, mi pedig itthonról szorítunk nekik.

A HOTS EB harmadik napjának meccsei kissé elhúzódtak (momentán még csak a dán vs. belga meccs megy, ahol 1:1 az állás) , így a tervezet kezdéshez képest valamivel később, de hamarosan kezdetét veszi az az összecsapás, ahol már a hazai színeket képviselő ötösnek szurkolhatunk. Még várakozunk addig kihasználhatjuk a időt arra, hogy felzárkózzunk az elmúlt EB napok eseményeivel kapcsolatosan. Amit mindenképpen érdemes megnézni, még akkor is ha már láttuk élőben, az az a parádés 2v5 alakítás, amivel a bajnokság első napján a magyar csapat elhozta a második győzelmét a dán csapat ellen. Ha ez megvolt, vagy csak az elmúlt két nap eredményeire vagyunk kíváncsiak, akkor pedig a bajnokságról készült összefoglaló cikkünket érdemes felkeresni.

A közvetítést magyar kommentárral a WestenOffical Twitch-csatornán követhetjük vagy ha a hungarikum nem szempont, akkor itt a hivatalos Blizzard közvetítés angolul. Jó szórakozás mindenkinek! Hajrá magyar csapat!

(Forrás: gamerguru.hu Kép Forrása: battle.net)